Folia grzewcza, jako idealne rozwiązanie dla Twojego mieszkania!

Ileż razy narzekaliśmy na to, że nam zimno w nogi, szczególnie zimą? Staramy się ubierać skarpetki, ale to są doraźne rozwiązania. Mamy dla Ciebie praktyczne rozwiązanie dzięki któremu będziesz mógł bosą stopą chodzić po podłodze bez jakiegokolwiek ryzyka. O ile coraz częstszymi rozwiązaniami dla ocieplania podłogi są kable grzewcze czy też maty grzewcze, tak przedstawiamy Ci folie grzewcze, które mogą zmienić ocieplenie budynków, nie tylko Twojego mieszkania!

Gdzie zastosować folię grzewczą?

Folię grzewczą możesz zastosować nawet w takich pomieszczeniach jak urzędy czy jest to świetne rozwiązanie dla kościołów, które zimą nie zawsze są ogrzewane i wierni przebierają nogami z zimna. Ciepło folii grzewczej jest emitowane dzięki podczerwieni, która na dobrą sprawę jest naszym elastycznym, jak i maksymalnie wydajnym grzejnikiem. Standardowe ogrzewanie podłogowe wady i zalety ma i nie jest ich mało, a przede wszystkim jest o wiele droższe niż folia i jest przy tym o wiele więcej roboty. Takie rozwiązanie możesz zastosować również w ścianach, dzięki temu ominiesz kucie dziur w nich oraz płacenia za robotę fachowcom, by zainstalować tam grzejniki.

Folia grzewcza nie podgrzewa powietrza, a swoje ciepło maksymalizuje na przedmiotach, jak ściana czy podłoga. Sterowanie tym systemem jest o wiele prostsze niż wam się wydaje, ponieważ odbywa się za pomocą specjalnego panelu, który jest zamontowany na ścianie i dzięki odpowiedniemu nastawieniu temperatury.

Czy można zainstalować folię grzewczą w suficie? Oczywiście, że tak! To bardzo praktyczne rozwiązanie i można ją umieścić pod warstwą naszych płyt gipsowych. Jest to ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy kupować węgla bądź innych środków, dzięki którym ogrzewamy nasze przyczółki. System spalania na dobrą sprawę nie istnieje, więc odchodzą nam problemy z kominem i producenci mat szacują, że takie rozwiązanie pozwoli ogrzać mieszkanie na nawet sto lat!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy was do takiego rozwiązania i z czasem pojawi się ono w Waszych domach!