Jak udekorować salon w stylu industrialnym?

Styl industrialny wciąż cieszy się ogromną popularnością, podobnie jak metaloplastyka artystyczna, dzięki której zyskuje on wyrazistość i ponadczasowy wymiar. Jakie wyroby metaloplastyczne warto wybrać do aranżacji loftowych i industrialnych? Przeczytaj nasz artykuł i odkryj kilka nietuzinkowych inspiracji od Dąstal.

Salon industrialny: jakie dekoracje wybrać?

Jakie metaloplastyczne ozdoby pasują do salonu w domu lub mieszkaniu, urządzonym w stylu industrialnym? Takie wnętrze powinno być przede wszystkim funkcjonalne i pozbawione nadmiaru zbędnych dodatków, wprowadzających chaos. Do wyboru masz wiele różnych możliwości – w tym eleganckie, metaloplastyczne dekoracje Dąstal, które perfekcyjnie łączą w sobie walory dekoracyjne i praktyczne.

W asortymencie e-sklepu Dąstal z ozdobami ręcznie wykonywanymi znajdziesz: stojaki, wieszaki, miniaturowe meble, siedziska, taborety, półeczki oraz wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Do aranżacji industrialnych, w których liczy się surowy, oszczędny styl, sprawdzą się też minimalistyczne kwietniki, ozdobne świeczniki metalowe czy proste w formie figurki metaloplastyczne, koniki aluminiowe.

Metaloplastyczne stojaki do salonu industrialnego

W jaki sposób możesz podkreślić industrialny charakter swojego salonu? Sięgnij po metaloplastyczne stojaki na płyty CD. Dąstal przygotował dla Ciebie niebanalne propozycje takich stojaków, na przykład: stojak w kształcie kota, wykonany ze stali, malowanej proszkowo na kolor czarny. Taki gustowny dodatek sprawia, że salon prezentuje się wyjątkowo, a stalowy stojak doskonale współgra z meblami i innymi, industrialnymi dodatkami.

Szukasz innych, metaloplastycznych stojaków do swojego domu? Kolekcjonujesz stare butelki, wina lub inne trunki? W salonie industrialnym możesz je należycie wyeksponować, używając metalowego stojaka. Ręcznie wykonany stojak z powodzeniem zastąpi klasyczny barek. Jest to unikalna ozdoba wnętrza, która podkreśli autentyzm i indywidualny wymiar aranżacji.