Jak uatrakcyjnić swój styl braasowy

Braas teviva to popularne danie uliczne, które najczęściej przygotowywane jest przez przydrożnych sprzedawców. Do przygotowania tej potrawy ulicznej używa się specjalnego rodzaju roti. Roti nazywa się Braas teviva i jest zrobiony z mąki pszennej i twarogu. Jest to smaczne jedzenie i wszyscy je lubią.

Istnieje wiele rodzajów Braas teviva, które przygotowywane są przez przydrożnych sprzedawców. Można je zamówić o każdej porze dnia. Najlepsze w tym daniu jest to, że jest niedrogie i może być podawane z pikantnym sosem.

Oto różne rodzaje Braas teviva, które przygotowywane są przez przydrożnych sprzedawców.

1. Braas teviva pyaaz

Ten rodzaj braas teviva przygotowuje się poprzez dodanie do ciasta twarogu. Jest to najpopularniejszy i najbardziej preferowany rodzaj braas teviva sprzedawany w Indiach. Jest to pyszne i zdrowe danie, które przygotowuje się z prostych składników.

2. Braas teviva sandaal

Nazywana jest również chhori teviva. Jest to tradycyjna potrawa, którą przygotowuje się z mąki, soli, masła i twarogu. Najlepszą cechą tej potrawy jest to, że przygotowuje się ją z bardzo małej ilości składników. Jest to najpopularniejsza braas teviva, którą podaje się z pikantnym sosem.

3. Braas teviva mawa

Jest to danie przyrządzane ze specjalnego rodzaju chleba zwanego Mawa. Jest to słodkie i pyszne danie, które przygotowuje się poprzez zmieszanie Mawy z twarogiem i cukrem.

4. Braas teviva laddoo

Jest to słodkie danie, które przygotowuje się z różnych smaków laddoos. Najlepsze w tym daniu jest to, że przygotowuje się je o słodko-kwaśnym smaku.

5. Braas teviva pakora

Jest to chrupiące i pyszne danie, które przygotowuje się z indyjskich smażonych przekąsek. Jest to danie, które można zamówić jako przekąskę na imprezę.

6. Braas teviva rajma

Jest to danie, które przygotowuje się z rośliny strączkowej o nazwie Rajma. Jest to bardzo znane danie, które przygotowuje się głównie w południowych Indiach. Jest to słodkie danie, które można zamówić jako deser.

7. Braas teviva shrikhand

Jest to danie przygotowywane przez namoczenie mąki ryżowej w zsiadłym mleku. Jest to pyszne danie, które zwykle podaje się na śniadanie.

8. Braas teviva kheema

Jest to popularne danie, które przygotowuje się z mięsa mielonego. Jest to danie przygotowywane w północnych Indiach.

Wnioski:

Powyżej wymieniono różne rodzaje Braas teviva, które są dostępne na rynku. Każdy produkt spożywczy ma swój niepowtarzalny smak, a to są różne rodzaje Braas teviva, które są dostępne na rynku. W każdej chwili można zjeść jedno z tych dań. Jeśli regularnie odwiedzasz przydrożnych sprzedawców, to z pewnością polubisz to danie.